תנאי שימוש

אמנות וחברה בע״מ, VOIX / קולות האמנים המובילים בישראל

תנאי שימוש באתר
תקנון השימוש באתר, נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

קדימון
אתר ”VOIx.co.il“ הידוע גם כאתר ״artandso.net״ וכאתר ״VOIx.online״ (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר מידע המציג חלק מפעילות חברת ״אמנות וחברה בע״מ״ (להלן: החברה), נבנה עבור האמנים המיוצגים על ידי החברה, והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן:
בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, לרבות מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בדפי האתר השונים.

 

קניין רוחני
הסימן המסחרי VOIX לרבות כתובות הדומיין VOIX.OnLineVOIX.CO.IL הינם סימן רשום של החברה. האתר כמו גם כל המידע שבאתר לרבות עיצוב האתר ושמו, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לחברה הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של החברה ו/או "VOIX״ ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהחברה.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

האתר מציג ברשות, לינקים ומאתר “YouTube” ומאתר “Sound Cloud” באישור האמנים המשתתפים בהם. באתרים אלו מצויין מי בעלי הזכויות של התוכן ומהם תנאי השימוש בו.

הסימנים המסחריים המוצגים בקשר לקמפיינים ולאמנים המשתתפים בהם שייכים לחברות המפרסמות בלבד.

 

תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג׳ או אחרות, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות או הורדת האתר מהרשת.
קישורים לאתרים חיצוניים, אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “Art and So.” ואין לעשות בהם כל שימוש למעט למטרת חיפוש מותאם ויצירת קשר איתנו לפי העניין. במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני, יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 

ניהול משתמשים ומבקרים באתר
האתר אינו שומר את פרטי המשתמשים והמבקרים בו בשום צורה ואופן.

 

גילוי נאות
אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 

איזור שיפוט
בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.